Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Renk
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kadın Giyim Modelleri

Kadın giyim dünyası, hem şık hem kaliteli hem de sağlıklı olma ihtiyacınıza yanıt verir. Taytlar, kısa taytlar ve atletler, organik tasarımları ile sizi hem rahat ettirir hem de şık tutar. Ofis giyim, günlük giyim, spor giyim gibi seçeneklerle farklı kombinler deneyimleyebilir, zengin seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Rahatlık, şık duruş tabii ki öncelik verilen konulardır. Peki ya sağlık? Parlingerie’nin organik kumaşlardan ürettiği giysiler bu ihtiyacı da karşılar. Hijyenik kadın giyim, sağlığınızı düşünen bir seçenektir. Bu özel giysiler, kimyasal maddeler içermez ve cildinize zarar vermez. Sağlığınızı ve cildinizi düşünüyorsanız, Parlingerie tarafından doğal malzemelerden üretilen çamaşırlar size mükemmel bir deneyim sunar.

Çamaşır seçiminde pamuk önemli bir malzemedir. Parlingerie ürünlerindeki yüksek pamuk içeriği, terlemeye son verir. Bu giysiler, vücudu saran yapısı aynı zamanda vücudun nefes almasını sağladığı için giyimde aranılan özelliklerin başında gelir. Bu bayan giyimleri gün boyu rahat ettirirken aynı zamanda şıklığınızı ön plana çıkarır. 

Modal içeriği, giysilerin uzun süre yumuşak kalmasını sağlar. Yıkandıkça bile kalitesini ve rahatlığını korur.  Modal kumaş kayın ağacından elde edilen bir kumaş türüdür. Bu ürün tamamen doğaldır ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Kadınların özellikle tercih ettiği giysiler, modal içeriği sayesinde her zaman ilk günkü gibi hissettirir.

Giyim sektöründe tercih edilen malzemelerden biri de likradır.  Likra içeriği, giysilerin elastik olmasını sağlayan bir özelliktir. Giyeceklerdeki bu özellik sayesinde her hareket özgürce yapılabilir. Giysiler vücuda mükemmel uyum sağlar ve kadınlara rahat giyim deneyimi sunar.

İster günlük giyimde, ister sporda, ister piknikte, kısaca hayatın farklı alanlarında giyebileceğiniz taytlar modal içerikleri ve pamuklu dokusuyla sizlere konfor sağlar. Elbise altına giyebileceğiniz ya da şık kombinler oluşturabileceğiniz kısa taytlar ya da kapri taytlar yine aynı içeriklere sahip diğer seçenektir. Elbise altına giyebileceğiniz cilt dostu ve terlemenizi en aza indirgeyen atletler de gardırobunuzun bir başka değişmez parçası olacak üründür.

Parlingerie tarafından tasarlanan giyim kategorisinde farklı ebat seçenekleri bulunur. Her beden ve her vücut tipi için uygun bir seçenek vardır. Büyük beden kadın giyim arayanlar da Parlingerie adresinde dilediği ürünü sipariş edebilir.  

Parlingerie tasarladığı ürünlerle şıklığı ve sağlığı bir araya getirir. Organik malzemeler, yüksek pamuk içeriği, modal yumuşaklığı, likra esnekliği ve farklı ebat seçenekleri... Parlingerie sizi hem sağlıklı hem de şık hissettirir.

Parlingerie dünyasına adım atmak ve zengin seçenekler arasından zevkinize uygun ürünü seçmek için online adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.