Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Renk
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Hamile Giyim Modelleri

Hamilelik, anneliğe adım attığınız en özel dönemlerden biridir. Bebeğinizin rahatlığını düşünürken kendi rahatlığınızı da ön planda tutmanız gereken dönemdir. İşte burada hamile giyim devreye girer. Gebe giyim koleksiyonumuz, Parlingerie tarafından hem sizin hem de bebeğinizin konforu için özel olarak tasarlanmıştır.

Hamile giyim koleksiyonumuz, dış ve iç giyim olarak üretilmiştir. Hamile iç çamaşırı koleksiyonumuz, doğal kumaşlardan üretilir. Bu, cildinizi tahriş etmez ve gün boyu rahat hissetmenizi sağlar. Yumuşak dokusu, hamileliğinizin her anında size eşlik eder. İlk günkü yumuşaklığını koruyan emzirme atleti, hamile külotu gibi iç giyim ürünleri modal kumaş içeriğiyle desteklenmiştir. Hamile giyimlerin tamamı yüksek pamuk oranına sahiptir. Bu da onları hava alan, terletmeyen özelliğinden dolayı hijyenik kılar. Hijyen ise ürünleri güvenilir kılan özelliklerin başında gelmektedir.

Hamile pijamaları ve külotlar, gece rahat bir uyku için idealdir. Bebeğinizin konforu için tasarlanan bu ürünler, aynı zamanda sizi de düşünür. Rahatlıkları ve kaliteleri ile sizi şımartır.

Emzirme sütyeni pratiktir ve çocuğun beslenmesi açısından önemli bir işleve sahiptir. Yine emzirme atleti, bebek besleme sürecinizi kolaylaştırır. Bebek ile anne arasındaki bağın güçlü kalması için sağlıklı bir emzirme şarttır. Bu ürünler de bu önemli görevi yerine getirir.

Aktif bir hamilelik sürdürmek istiyorsanız, hamile taytlar ve tshirtler sizin için idealdir. Esneklikleri ve rahatlıkları ile sizin ve bebeğinizin hareket özgürlüğünü destekler. Farklı renk seçenekleri bulunan hamile tshirtler bu özel dönemde anneye ihtiyaç duyduğu iltifatları kazandırır. Şık giyime sahip olan tshitler ile anneler zarif bir görünüme kavuşur.

Hamile lohusa gecelikler tek parçadan oluşan gebe giyim ürünüdür. Rahat hareket olanağı sağlar. Bunun yanı sıra iki parçadan oluşan hamile pijama takımı da hamilelik süresince ve hamilelik sonrası dönemde giyilebilir. Bu doğal ve kaliteli ürünler bebeğinizle geçirdiğiniz özel anlarınıza eşlik eder. Şıklıkları ve konforlarıyla anneliğin tadını çıkarmanızı sağlar.

Tüm hamile giyim ürünlerimiz annelerin şık görünmelerine katkı sunduğu gibi, rahat hareket etmelerine ve cilt sağlıklarını korumalarına yardımcı olur. Yine hamile iç çamaşırı ürünlerimiz son derece hijyeniktir. Bu dönemde annenin enfeksiyon kapmaması, cildinin tahriş olmaması çok önemlidir. Bu ürünler bu işlevi yerine getirir. Parlingerie tüm bu süreçte anne ve bebek sağlığını ön planda tutar, her anın tadını çıkarmanızı sağlar.

Hamilelik, annelik ve bebeğinizin rahatlığı için en iyi seçenekleri sunan hamile giyim koleksiyonumuzla her anı özel kılın. Bebek ve anne sağlığınızı düşünerek tasarlanmış bu ürünler, şıklığı ve rahatlığı bir araya getirir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.