Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1-4 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde tarafımızdan kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin, İstanbul'da bulunan şirket merkezimize uzaklığına göre kargo şirketi 1-4 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

 Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması durumunda size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak ulaşılacak ve bilgi verilecektir. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon, yırtıklık veya pakette açılma var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde tahribat olmadığını düşünüyorsanız ürünleri teslim alınız. Paket içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı isteyerek düzenleyiniz ve ürünleri teslim almayarak iade ediniz. Ürünlerin Parlingerie.com’a geri gelmesi gerekmektedir. Ürünler tarafımıza teslim edildikten sonra Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden gönderimi sağlanacaktır.

Parlingerie.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

 Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.