KADIN STRİNG TANGA SARI

Barkod: 7109011203
1 Yorumlar
Yorum Yap
229,00 TL
Daha Fazla Parlingerie
Daha Fazla TANGA
Standart :

Ürün Özellikleri:

String tanganın kumaşı, her kumaş türünün kendine özgü özellikleri bulundurduğu gibi özenle hazırlanmış tasarımlarla, farklı konfor ve estetik gereksinimleri karşılar. Pamuklu kumaşlar nefes alabilirlik ve rahatlık sunarken, eşlik eden elastan içerikli kumaşlarıyla esneklik ve vücuda mükemmel bir uyum sağlar. String tanganın tercih edilme nedenleri arasında kumaşın özellikleri önemli bir yer tutar. Bu nedenle hava alabilirlik, nem transferi ve ciltle uyumlu olma özellikleri de bu kumaşların ayrıca tercih edilme sebeplerinden biridir.
Her cilt tipine uygun olarak hazırlanmıştır. Antialerjiktir.

Beden: S- M- L-XL- XXL
Özelliği: Kavrayıcı, Esnek
Renk: Siyah – Beyaz- Ten- Pembe- Fuşya- Gri- Kırmızı- Somon- Sarı- Mavi- Turuncu

Not: Üreticiden tüketiciye direkt ulaşır.

Yıkama Özellikleri:

String tangaların kullanımı ve yıkama işlemleri oldukça önemli ve basittir.
Elde yıkama en sağlıklı yıkama yöntemidir. İnatçı lekelerde ise ılık suda hafifçe çitilemek yeterli olacaktır. Sıcak suda yıkama yapmak, elastik liflerini bozabilir.
Aşırı ovma veya sıkma, tanga formunun bozulmasına neden olacaktır.
Çamaşır makinesinde yıkama işleminde, iç çamaşırı yıkama kesesi ya da ağ torbaları kullanılması önerilmektedir.
Deterjan seçimi ise oldukça önemlidir. Ağır içerikli kimyasal deterjan ve çamaşır suyu gibi ağartıcı ürünler kullanılmamalıdır. Deterjan kalıntılarını tamamen temizlemek için bol su ile durulama yapılması hijyen ve herhangi bir alerjik oluşumuna neden olmaması için oldukça önemlidir.
Kurutma makinesinde kurutulması pek önerilmese de, bu ürünleri doğal hava akımında kurutmak en iyisi ve sağlıklı olan bir kurutma işlemidir.
Direkt güneş ışığından kaçınılmalıdır.

  S M L XL XXL
BEL 31 33 35 37 39
ÖN BOY 21 22 23 24 25
ARKA BOY 18 19 20 21 22


Parlingerie String tanga,  kadın iç giyim dünyasının en trendleri arasında yerini alan, popüler bir külot tanga modelidir. Pratik kullanımı ve şık tasarımı ile her kıyafete ayrı bir uyum sağlar.

Adından da anlaşılacağı gibi “string” özelliği ile vücudu nazikçe kavrayan bu tanga modeli, belirgin bir şekilde azalan kumaş miktarı ile ciltle karakterize olur. Arka kısmı oldukça ince bir şerit halinde gelen verev kesimi ile giyildiğinde popoyu kavrar ve dış kıyafetlerin altında çizgi bırakmaz. Rahatsız edici bir görüntü oluşturmaz. String tanganın kullanımı, kişisel tercihe göre değişir. Bu tanga modelleri giyildiklerinde daha az kısıtlayıcı olduğundan kişiye daha fazla hareket özgürlüğü imkânı sunar. Gün içerisinde özellikle aktif yaşam içinde olan kadınların en büyük iç çamaşırı alternatifidir. Bazı insanlar rahatlığı ve iz yapmama sebebiyle tercih ederken, bazıları ise farklı stillerdeki iç çamaşırlarını tercih edebilir. Günlük kullanımda, özellikle sıcak havalarda veya yoğun aktiviteli günlerde kullanım açısından oldukça konforludur. İster günlük yaşamda, ister dans ederken, isterseniz spor aktivitelerinizde tanga giyim tercihi yapmak, daha esnek ve özgürce hareket etme potansiyelinizi artırır. Azaltılmış sürtünme kumaşı özelliği sayesinde ise herhangi bir kızarıklık ve tahriş oluşumuna izin vermez.

 

Boyutlar (cm)
6 x 6 x 10
Ağırlık (Kg)
0.41
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.