MİNİMİZER TOPARLAYICI SÜTYEN DANTEL 144231 SİYAH

Barkod: 4005538
1 Yorumlar
Yorum Yap
369,00 TL
Daha Fazla Parlingerie
Daha Fazla SÜTYEN

Sütyenler, kıyafetlerin vücut üzerinde daha iyi durmasını sağlayan, her kadının olmazsa olmazı bir iç giyim çamaşırıdır. Toparlayıcı sütyenlerin en belirgin özelliği ise büyük göğüsleri sıkı bir şekilde toparlayıp daha estetik bir görünüm vermesidir.

Yer çekimi enerjisi tüm vücuda etki ettiği gibi özellikle göğüslerde sarkmalara ve şekil değişikliklerine yol açmaktadır. Bu anlamda Parlingerie sütyenleri, yer çekimine meydan okuyan özel minimizer toparlayıcı tasarımı sayesinde, kadınların kendilerini daha güvende, sağlıklı ve rahat hissetmelerini sağlar. Yapılan araştırmalara göre sütyen takmak göğüslerin şeklinin bozulmasını önlenmesine yardımcı olduğu gibi, göğüs uçlarındaki simetriyi de ayrıca orantılı dengede tutmasında önemli bir destek sağlar. Bu tasarım sütyenler, toparlayıcı elastik kaliteli kumaşıyla, göğüs kaslarının daha fazla çalışmasını engelleyerek, göğüslerin büyümesini de ayrıca önemli orantıda sınırlandırır. Sütyen ortasında yer alan yatay geçiş bandı ise mide kısmına baskı yapmaz ve herhangi bir rahatsızlık hissi vermez. Elastik askıları göğüs ağırlığını taşıyıcı görevi alır. Böylelikle omuzlara herhangi bir baskı yapmaz ve sırtı dengede tutarak öne doğru eğilimi önler. Her kıyafetle mükemmel uyum sağlayan bu sütyenler, büyük göğüslerde bir iki beden küçük göstermeye yardımcı olur. Stres kaygısını ortadan kaldırır ve gün boyu konforlu hareket alanı sağlar.

Yıkama Özellikleri:

Toparlayıcı dantel sütyen yıkama işlemlerinde, yıkama talimatlarını takip ediniz.
Doğru yıkama işlemi sütyenleri uzun süre kullanmanıza yardımcı olacaktır. Sütyende yer alan dantelin ve kupların formunun bozulmaması için ters çevirip elde yıkama yapılması önerilmektedir. Çamaşır makinesinde yıkama işleminde ise sütyen yıkama aparatlarında yıkama yapılması gerekmektedir. Böylelikle tasarım formunda bozulma önemli derecede önlenmiş olur. Makinede yıkama işleminde özellikle ön yıkama programında yıka işlemi yapılmaz. Makinenin elde yıkama ve en hassas yıkama programında ılık suda yıkama işlemi gerçekleştirilir. Ağır kimyasal deterjanlardan kaçınılmalıdır. Çamaşır suyu gibi beyazlatıcı kesinlikle kullanılmaz. Renklerin solmasını, renk değişimini ve ürünün deforme olmasına büyük etki eder. Sıkma işlemi yapmadan havadar bir alanda kurutma yapılır. Kurutma makinesinde kurutulmaz. Ütü yapılmaz.

Kumaş Özellikleri:

Parlengirie, kadın iç giyim de sağlıklı konsept ürünlerine dikkat etmektedir. Bu hassasiyetle üretilen ve göğüsleri gün boyunca saran sütyenlerde, kumaşın en gerekli ve en önemli özelliği nefes alabilmesidir. Pamuk iplikleriyle dokunan kumaş özelliği sayesinde cilt ile sütyen arasında nefes alış verişini kolaylıkla sağlar. Pamuk ve elastandan oluşan kumaş yapısı cildinize yumuşak ve soft bir dokunuş hissi verir.  Bu kumaş özelliği teri kolayca emer ve ter izi oluşumunu minimize eder. Gün boyu kuru ve konforlu hissetmenizi sağlar.

Beden: S - M – L – XL -XXXL
Kumaş Türü: Pamuk – Elastan – Jarse- Dantel
Özelliği: Kavrayıcı, esnek
Renk: Siyah – Beyaz- Pembe- Lacivert- Gri

Not: Üreticiden tüketiciye direkt ulaşır.


 
Boyutlar (cm)
16.5 x 7 x 16.5
Ağırlık (Kg)
0
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.